
Hikvision
0,00 ₼
| Kart oxuma tezliyi | 13.56MHz |
| ID parametrləri | DIP Switch |
| Enerji təchizatı | vasitəsilə 12 VDC, ≤ 500 mA |
| Enerji sərfiyyatı | ≤ 2 Vt |
| İş temperaturu | -20 °C - 65 °C (-4 °F - 149 °F) |
| İş rütubəti | 10% - 90% (kondensasiya yoxdur) |
| Ölçülər | 118 mm × 76 mm × 23 mm (4,65” × 2,99” × 0,91") |
| Quraşdırma | 86 və 120 Gang Box üçün tətbiq olunur |
| Klaviatura | DS-K1104M: No keypad DS-K1104MK: Keypad with 12 keys (0 to 9, *, #) |
| Buzzer | Dəstək |