
Hikvision
0,00 ₼
| Kart növü | EM kartı;M1 kartı |
| Enerji təchizatı | 12 VDC, 0.15 A |
| Enerji sərfiyyatı | ≤ 1,6 Vt |
| İş temperaturu | -20 °C - 65 °C (-4 °F - 149 °F) |
| İş rütubəti | 10% - 90% (kondensasiya yoxdur) |
| Ölçülər | 87 mm × 87 mm × 13,3 mm (3,43" × 3,43" × 0,52") |
| Klaviatura | N/A/12 Düymələr(0 - 9,*,#) |
| Buzzer | dəstəyi |
| Wiegand | 1, W26/W34 |