
Hikvision
0,00 ₼
| Working Temperature | -30°C to 65°C (-22°F to 149°F) |
| Working Humidity | 10% to 90% (No Condensing) |
| Operation System | Linux |
| Working Current | Max. 500 mA |
| Power Supply | 12 VDC/3 A |
| LED Indicator | Power/ Communication |
| Processor | 32 Bit High-performance Processor |
| LCD Screen | 320 × 240 (pixel) LCD-TFT Display Screen |
| Fingerprint Capacity | Max. 5000 Fingerprints; Up to 10 Local Collected Fingerprint Templates for Each Person |
| Communication Mode | TCP/IP and Wi-Fi |
| Kamera | 2 MP (Optional) |
| Storage | 256M Storage |
| Card Capability | 100,000 Cards and 300,000 Swiping Card Records |
| Fingerprint Recognition Speed | 1:1≤1s, 1:3000≤1.5s |
| FAR (False Acceptance Rate) | ≤0.001% |
| FRR (False Recognition Rate) | ≤0.01% |
| Fingerprint Module | Optical Fingerprint Recognizer Module |
| Card Reading Mode | EM Card Reading/Mifare Card Reading |
| Input Interface | Doorbell × 1, Tamper Alarm × 1, Exit Button × 1, Door Magnetic Sensor × 1, Alarm Input × 2 |
| Output Interface | Lock Relay × 1, Alarm Output × 1 |
| USB Interface | USB 2.0 |
| Key Board | 17 Keys |
| Prompt | Beeper and Audio |
| Dimension | 137mm × 142mm × 35mm (5.4” × 5.6” × 1.4”) |