
Hikvision
0,00 ₼
| Üz Tanıma Məsafəsi | 0.3 m to 1.5 m |
| İnterfeys | USB × 1, elektrik kilidi × 1, qapı kontaktı × 1, müdaxilə × 1, çıxış düyməsi × 1, RS-485 × 1 |
| Ünsiyyət rejimi | TCP/IP: 10/100 Mbps, özünə uyğunlaşma |
| Enerji təchizatı | 12 V, 1.5 A, 18 W |
| İşləmə temperaturu | -10 °C - 55 °C (14 °F - 131 °F) |
| İş rütubəti | 10-90% (kondensasiya yoxdur) |
| Ölçü | 120 mm × 110 mm × 23 mm (4,7" × 4,3" × 0,9") |
| Tətbiq vəziyyəti | Daxili istifadə |
| Dil | İngilis, İspan (Cənubi Amerika), Ərəb, Tay, İndoneziya, Rus, Vyetnam, Portuqal (Braziliya) |
| Platforma | Hik-ProConnect və HikCentral Professional |
| Rabitə protokolu | HikCentral Pro OpenAPI və Hik-ProConnect OpenAPI |
| LCD ekran | 3.97-inch touch screen |
| Əməliyyat sistemi | Linux |
| Kamera | 2 MP dual-lens camera with wide dynamic range |
| Tutum | Card: 1500 (When connecting external card reader) Face: 1000 Event: 150,000 |
| 1:N face recognition duration | < 0,2 s |