
Hikvision
0,00 ₼
| Wired network | 10 M/100 M/1000 M self-adaptive |
| button | - |
| Power supply method | 12V/2A(power adapter not included) |
| Working temperature | -10 °C to 50 °C (-58 °F to 122 °F) |
| Working humidity | 0 to 90% (No condensing) |
| Dimensions | 118 × 118 × 20mm(4.6'' × 4.6'' × 0.7'') |
| Application environment | Indoor |
| Installation | Surface, optional base stand |
| Pixel | 2 MP |
| Lens | × 2 |
| Network interface | 1 |
| Lock output | 1 |
| Exit button | 1 |
| Door contact input | 1 |
| Power interface | 2-pin |
| Tone quality | Noise suppression and echo cancellation |
| QR code recognition | Support |
| Face anti-spoofing | Support |
| Audio prompt | Support |
| Time synchronization | Support |
| Dimensions | 4.3-inch |
| Type | IPS Full Screen |
| Operation method | Capacitive touch screen |
| Card type | EM card;M1 card |
| Card reading frequency | 125 KHz or 13.56MHz |