
Hikvision
0,00 ₼
| Card capacity | 500,000 |
| Lane width | 650;750;900;1100 |
| Pedestal length | 1200 mm |
| Module selection | YES |
| Pedestal width | 200 mm |
| Wall distance | 60 mm |
| Base | YES |
| Barrier material | Acrylic glass;Stainless steel pipe |
| Application environment | Indoor and outdoor |
| Authentication mode | Card;Face;QR code |
| Card type | EM;M1 |
| Recommended width | 650 mm |
| Base model | DS-KSM01/B411 |
| Product type | Swing barrier |
| Remote controller type | 433Mhz;868Mhz |
| Convert Face | NO |
| Door Height | Default(0.77m) |
| Door wing gap | Default:50mm |
| Throughput | 20 to 60 persons per minute The actual throughput is affected by the person passing rate and passing method. |
| Lane width | 550 mm to 1100 mm |
| Barrier material | Stainless steel pipe; Acrylic |
| Pedestal material | SUS304 stainless steel |
| Power consumption | 65W (stand by) |
| Working temperature | -20 °C to 65 °C °C (-4 °F °F to 149 °F °F) |
| Working humidity | 10% to 95% (No condensing) |
| Dimensions | Without package: 1200 mm × 200 mm × 1020 mm (47.2" × 7.9\" × 40.2\") With package: 1408 mm × 348 mm × 1156 mm (55.4 × 13.7\" × 45.5\")" |
| Access controller | Supplied |
| Network interface | 1 |
| Lock control | 2 |
| Exit button | 2 |
| Alarm output | 2 |
| RS-485 | 4 |
| RS-232 | 2 |
| Motor | Brushless motor |
| MCBF | ≥ 3 million times |
| IR light detectors | 6 pairs |