
Hikvision
0,00 ₼
| Fingerprint capacity | 5,000 (optional) |
| Card capacity | 1,000,000 |
| Event capacity | 1,000,000 |
| Lane width | 650;900 |
| Pedestal length | 1500 mm |
| Module selection | NO |
| Pedestal width | 160 mm |
| Wall distance | 20 mm |
| Base | YES |
| Barrier material | Tempered glass |
| Application environment | Indoor |
| Authentication mode | Card;Face |
| Card type | EM;M1 |
| Recommended width | 650 mm |
| Base model | DS-B802-BASE |
| Product type | Swing barrier |
| Remote controller type | 433Mhz;868Mhz |
| Movement Protrusion Width | 65 mm |
| Configuration via Web browser | Support |
| Throughput | 30 to 60 persons per minute The actual throughput is affected by the person passing rate and passing method |
| IR light detectors | 24 pairs |
| Lane width | 550 mm to 1100 mm (21.65" to 43.31") |
| Barrier material | Tempered glass |
| Pedestal material | SUS304 stainless steel with the thickness of 2 mm (0.08") |
| Power | 100 to 240 VAC; 50 to 60 Hz |
| Power consumption | 70W (stand by) |
| Working temperature | -10 °C to 55 °C (14 °F to 131 °F) |
| Working humidity | 10% to 95% (No Condensing) |
| Dimensions | With packaging: 1688 mm × 348 mm × 1318 mm (66.5" × 13.7\" × 51.9\") Without packaging: 1500 mm × 160 mm × 1010 mm (59.1 × 6.3\" × 39.8\")" |
| Approval | CE/CB/RoHS/REACH/WEEE |
| Access controller | Supplied |
| Supercapacitor | Supplied |
| Network interface | 1 |
| Lock control | 2 |
| Exit button | 2 |
| Alarm output | 2 |
| TAMPER | YES |
| RS-485 | 4 |
| RS-232 | 2 |
| Wiegand | 2 |
| Fire alarm input | 1 |
| Case input | 2 |
| Communication protocol | ISAPI,ISUP5.0 |
| Wired network | 10/100Mbps self-adaptive Ethernet |
| Motor | Servo motor |
| MCBF | ≥ 8 million times |