
Hikvision
0,00 ₼
| Module selection | NO |
| Base | YES |
| Base model | DS-KSM01/Y220 |
| Product type | Flap barrier |
| Throughput | 20 to 60 persons per minute The actual throughput is affected by the person passing rate and passing method. |
| IR light detectors | 4 pairs |
| Lane width | 550 mm (21.65'') |
| Barrier material | Acrylic glass |
| Pedestal material | SUS304 stainless steel |
| Built-in access controller | Optional |
| Power supply | 100 to 240 VAC; 50 to 60 Hz |
| Power consumption | 75 W (stand by) |
| Working temperature | -30 °C to 65 °C (-22 °F to 149 °F) |
| Working humidity | 10% to 95% (No Condensing) |
| Application environment | Indoor and outdoor |
| Dimensions | 1205 mm × 303 mm × 1000 mm (47.44" × 11.92" × 39.37") |
| Exit button | 2 |
| Alarm input | 1 |
| Motor | Brushless motor |
| MCBF | ≥ 3 million |