
Hikvision
0,00 ₼
| Card Type | M1 card or EM card |
| Card capacity | 200,000 |
| Event capacity | 250,000 |
| Module selection | YES |
| Lane width | 550 |
| Pedestal length | 1205 mm |
| Pedestal width | 303 mm |
| Wall distance | 20 mm |
| Barrier material | Acrylic glass |
| Authentication mode | Card;Face |
| Card type | EM;M1 |
| Recommended width | 550 mm |
| Base | YES |
| Base model | DS-KSM01/Y220 |
| Product type | Flap barrier |
| Remote controller type | NA |
| Convert Face | NO |
| Door wing gap | Default:50mm |
| Throughput | 20 to 60 persons per minute The actual throughput is affected by the person passing rate and passing method. |
| Lane width | 550 mm (21.65") |
| Barrier material | Acrylic glass |
| Pedestal material | SUS304 stainless steel |
| Power consumption | 75 W (stand by) |
| Working temperature | -30 °C to 65 °C (-22 °F to 149 °F) |
| Working humidity | 10% to 95% (No condensing) |
| Dimensions | Without package: 1205 mm × 303 mm × 1000 mm (47.44" × 11.92\" × 39.37\") With package: 1300 mm × 380 mm × 1100 mm (51.2 × 14.96\" × 43.3\")" |
| Access controller | Supplied |
| Lock control | 2 |
| Exit button | 2 |
| Alarm output | 2 |
| Wiegand | Main: 1 Sub: 1 |
| Motor | Brushless motor |
| MCBF | ≥ 3 million times |