
Hikvision
0,00 ₼
| Throughput | 20 to 60 persons per minute The actual throughput is affected by the person passing rate and passing method. |
| Lane width | 550 mm (21.65") |
| Barrier material | 12 mm acrylic glass |
| Pedestal material | SUS304 stainless steel |
| Power consumption | Standby: 30 W Working: 70 W Peak: 120 W |
| Working temperature | -20 °C to 70 °C (-4 °F to 158 °F) |
| Working humidity | 10% to 95% (No condensing) |
| Dimensions | Without package: 1206 mm × 315.2 mm × 990 mm (47.48" × 12.41\" × 38.98\") With package: 1340 mm × 415 mm × 1090 mm (52.76 × 16.34\" × 161.02\")" |
| Installation | Use four M12 expansion screws |
| Power supply method | 100 to 240 VAC, 50 to 60 Hz |
| Network interface | 0 |
| Lock control | 0 |
| Exit button | Main: 1 Sub: 1 |
| Alarm output | 0 |
| RS-485 | Main: 0 Sub: 0 |
| RS-232 | Main: 0 Sub: 0 |
| Fire alarm input | 1 |
| Motor | brushless motor |
| MCBF | ≥ 3 million times |
| IR light detectors | 6 pairs |
| Access controller | Not supplied |
| Card capacity | NA |
| Event capacity | NA |
| Module selection | NO |