
Hikvision
0,00 ₼
| Card Type | M1 card or EM card |
| Card capacity | 500,000 |
| Event capacity | 500,000 |
| Lane width | 550 |
| Pedestal length | 1206 mm |
| Module selection | YES |
| Pedestal width | 315 mm |
| Wall distance | 20 mm |
| Base | YES |
| Barrier material | Acrylic glass |
| Application environment | Indoor and Outdoor |
| Authentication mode | Card;Face |
| Card type | EM;M1 |
| Recommended width | 550 mm |
| Base model | DS-KSM02/Y411 |
| Product type | Flap barrier |
| Remote controller type | 433Mhz;868Mhz |
| Convert Face | NO |
| Door wing gap | Default:50mm |
| Throughput | 20 to 60 persons per minute The actual throughput is affected by the person passing rate and passing method. |
| Lane width | 550 mm (21.65") |
| Barrier material | 12 mm acrylic glass |
| Pedestal material | SUS304 stainless steel 1.2 mm |
| Power consumption | Standby: 40 W Working: 80 W Peak: 130 W |
| Working temperature | -20 °C to 70 °C (-4 °F to 158 °F) |
| Working humidity | 10% to 95% (No condensing) |
| Dimensions | Without package: 1206 mm × 315.2 mm × 990 mm (47.48" × 12.41" × 38.98") With package: 1340 mm × 415 mm × 1090 mm (52.76" × 16.34" × 161.02") |
| Power supply method | Power supply: 100 to 240 VAC~, 50/60 Hz, 0.7 A |
| Access controller | Supplied |
| Network interface | 1 |
| Lock control | 2 |
| Exit button | Main: 1 Sub: 1 |
| Alarm output | 2 |
| RS-485 | Main: 2 Sub: 2 |
| RS-232 | Main: 1 Sub: 1 |
| Wiegand | 2 |
| Fire alarm input | 1 |
| Motor | Brushless motor |
| MCBF | ≥ 3 million times |
| IR light detectors | 6 pairs |