
Hikvision
0,00 ₼
| Card capacity | 60,000 |
| Event capacity | 180,000 |
| Lane width | 600 mm |
| Pedestal length | 1410 mm |
| Module selection | YES |
| Pedestal width | 300 mm |
| Wall distance | 130 mm |
| Base | YES |
| Barrier material | Acrylic |
| Application environment | Indoor and outdoor |
| Authentication mode | Card;Face |
| Card type | EM;M1 |
| Recommended width | 600 mm |
| Base model | DS-KSM01/Y501 |
| Product type | Flap barrier |
| Remote controller type | 433Mhz;868Mhz |
| Convert Face | NO |
| Door Height | Default(0.85m) |
| Door wing gap | Default:50mm |
| Throughput | 30 to 60 persons per minute The actual throughput is affected by the person passing rate and passing method. |
| Lane width | 600 mm (23.62") |
| Barrier material | Acrylic glass |
| Pedestal material | SUS304 stainless steel |
| Working temperature | -20 °C to 70 °C (-4 °F to 158 °F) |
| Working humidity | 0% to 95% (No condensing) |
| Dimensions | Without package: 300 mm × 1010 mm × 1406.8 mm (11.81" × 39.76\" × 55.38\") With package: 490 mm × 1160 mm × 1640 mm (19.29 × 45.67\" × 64.57\")" |
| Network interface | 1 |
| Lock control | 2 |
| RS-485 | 4 |
| RS-232 | 4 |
| Motor | Servo motor |
| MCBF | ≥ 6 million times |
| IR light detectors | 12 pairs |