
Hikvision
0,00 ₼
| Panel material | Aluminum alloy |
| Panel size | 355 x 70 x 25mm |
| Color | Black |
| Lock body type | Lift-up lock body |
| Door opening direction | Left open/right opening (support left and right inter-change) |
| Free handle | Support |
| Cylinder level | C-level |
| Door hole size | Door margin 60mm, center distance 68mm |
| Unlocking method | M1 Card, mechanical key |
| User capacity | 100 5 cards max/per user. |
| Card capacity | 100 |
| Network | 2.4G Wi-Fi 802.11 b/g/n EIRP≤100mW |
| Card reading duration | Reaction time< 1S |
| Power-off memory | Operation information is automatically saved without loss (1000 local door opening records are stored) |
| Operating power supply | 8 AA alkaline batteries, single rated voltage 1.5V included in package. |
| Emergency power | Micro USB |
| Working temperature | -25°C~70°C |
| Working humidity | 10%~95% |
| Storage temperature | -30°C~70°C |
| Language | English |
| Power-off transmission | Support door opening record |
| Voice navigation | Support |
| Anti-pry alarm | Support |
| Low voltage alarm | Support (the door can continue to be opened >200 times after the voltage is lower than 4.8V alarm) |