
Hikvision
0,00 ₼
| Wired network | 10 M/100 M/1000 M self-adaptive |
| button | Touch screen |
| Power supply method | 12 VDC Power Adapter |
| Working temperature | -10 °C to 50 °C (-58 °F to 122 °F) |
| Working humidity | 0 to 90% (No condensing) |
| Dimensions | 286.3 × 103.36 × 100 mm (11.3'' × 4.07'' × 3.94'' ) |
| Application environment | Indoor |
| Installation | With stand |
| Pixel | 2 MP |
| Lens | × 2 Visible light lens × 1,850nm Infrared lens × 1 |
| Network interface | 1 |
| Lock output | 1 |
| Exit button | 1 |
| Door contact input | 1 |
| Power interface | 2-pin |
| Tone quality | Noise Suppression and Echo Cancellation |
| QR code recognition | Support |
| Face anti-spoofing | Support |
| Audio prompt | Support |
| Time synchronization | Support |
| Dimensions | 7-inch |
| Type | LCD, IPS |
| Operation method | Capacitive touch screen |
| Card type | M1 card |
| Card reading frequency | 13.56MHz |