
Hikvision
0,00 ₼
| Ölçülər | L-bracket: 238 mm ×30 mm × 47 mm (9.4" × 1.2\" × 1.9\") Z-bracket: 185 mm ×44mm × 100 mm (7.3 ×1.7\" × 3.9\")" |
| Model | DS-K4H258-LZ |
| Uyğun Qapı | Taxta, metal |
| Shell performansı | Sərt anodizasiya elektrolizlənmiş |
| Model | FM11RF08-M1 |
| RAM | 1 K byte |
| Kart oxuma tezliyi | 13.56 MHz |
| Kart mülkiyyəti | İncə kart |
| Funksiya | Oxumaq/yazmaq |
| Kart oxuma məsafəsi | ≤10 sm |
| İşləmə temperaturu | -20 °C ilə 75 °C (-4 °F ilə 167 °F) arasında |
| Ölçülər | 85,5 mm × 54 mm × 0,8 mm (3,37"× 2,13" × 0,03") |
| Material | PVC |
| Rəng | Ağ |
| Model | DS-K7P03 |
| Enerji təchizatı | 12 VDC, 40 mA (gözləmə)/70 mA (işləyən) |
| Cari reytinq | 1 A@30 VDC |
| İşləmə temperaturu | -20 °C - 50 °C (-4 °F - 122 °F) |
| İş rütubəti | 0 - 95% (nisbi rütubət) |
| Ölçülər | 86 mm × 86 mm × 25,7 mm (3,39" × 3,39" × 1,01") |
| Material | Paslanmayan polad |
| Çıxış kontaktı | NO/NC/COM əlaqəsi |
| Yaşlanma testi | Artıq 1 milyon dəfə yaşlanma testindən keçib |
| Uyğun qapı | Hər növ dar qapı çərçivələri |
| Üz tanıma məsafəsi | 0.3 to 1.5 m |
| Üz tanıma dəqiqlik dərəcəsi | >99% |
| Üz tanıma müddəti | < 0,2 s |
| Barmaq izinin tanınma müddəti | < 1 s |
| Kart növü | M1 kartı |
| Kart oxuma tezliyi | 13.56MHz |
| Kart oxuma məsafəsi | 0 to 3 cm |
| Kartın oxunma müddəti | < 1 s |
| Üz tutumu | 1,500 |
| Barmaq izi tutumu | 1,500 |
| Kart tutumu | 1,500 |
| Tədbir tutumu | 150,000 |
| Ekran ölçüsü | 4.3-inch |
| Əməliyyat üsulu | Kapasitiv sensor ekran |
| Növ | LCD |
| Qətnamə | 480 × 800 |
| QR kodun tanınması | Dəstək |
| Spoofing əleyhinə üz | Dəstək |
| Audio bildiriş | Dəstək |
| Vaxt sinxronizasiyası | Dəstək |
| Düymə | Sensor ekran |
| Enerji təchizatı | 12 VDC, 2 A. |
| İşləmə temperaturu | -30 °C ilə 60 °C (-22 °F ilə 140 °F) arasında |
| İş rütubəti | 0 - 90% (Yoğuşma yoxdur) |
| Qoruyucu səviyyə | IP65 |
| Ölçülər | 172,5 mm × 83,2 mm × 22,7 mm (6,79" × 3,27" × 0,89") |
| Quraşdırma | Səthə montaj |
| Şəbəkə interfeysi | 1 |
| Kilid nəzarəti | 1 |
| Çıx düyməsi | 1 |
| Qapı kontaktı girişi | 1 |
| TAMPER | 1 |
| RS-485 | 1 |
| Wiegand | 1 |
| USB | 1 |
| Simli şəbəkə | 10 M/100 M/1000 M self-adaptive |
| Model | DS-K1T341CMF |
| Əməliyyat sistemi | Linux |
| Lens | × 2 |
| Qətnamə | 2 MP |
| Model | DS-K4H258S |
| Kilidi açma üsulu | Cari fasilə |
| Maksimum tutma gücü | 280 kq (617,4 Lbs) xətti itələmə |
| Enerji təchizatı | 12 VDC, 340 mA |
| Göstərici | Yaşıl (iş vəziyyəti) |
| Səthin temperaturu | ≤ ətraf mühitin temperaturu 20 °C (68 °F) |
| İşləmə temperaturu | -10 °C - 55 °C (14 °F - 131 °F) |
| İş rütubəti | 0 - 95% (nisbi rütubət) |
| Ölçülər | Lock body: 238 mm × 45 mm × 25 mm (9.4" × 1.8\" × 1.0\") Armature plate: 182 mm × 38 mm × 12.5 mm (7.2 × 1.5\" × 0.5\")" |
| Uyğun qapı | Taxta qapı, şüşə qapı, metal qapı, yanmaz qapı |
| Shell performansı | Sərt anodizasiya elektrokaplama ilə idarə olunur |
| Kilid gövdəsi | Ekoloji cəhətdən təmiz Nikel elektrokaplama ilə idarə olunur |
| Armatur lövhəsi | Ekoloji cəhətdən təmiz Nikel elektrokaplama ilə idarə olunur |